Op het Niftarlake College bereiden we je optimaal voor zodat je met een rugzak vol competenties, je eigen weg kunt vinden in een wereld die steeds verandert.
We vinden het belangrijk dat je in een veilige en kleinschalige omgeving de overstap naar de middelbare school kunt maken. Daarom hebben wij een apart gebouw voor de brugklassen. Er is een aula waar je tijdens de pauze verblijft en de meeste lessen worden in het brugklasgebouw gegeven.
Op het Niftarlake College krijg je extra lang de tijd om te onderzoeken waar je goed in bent. De brugperiode duurt namelijk twee jaar. Het advies van de basisschool bepaalt in welke brugklas je wordt geplaatst.
In het eerste jaar maak je kennis met het Technasium/Bèta Challenge. Je volgt dan het vak Onderzoeken en Ontwerpen (voor havo- en atheneum leerlingen) of het vak Techniek & Toepassing (voor mavo-leerlingen).
Voor deze vakken hebben we speciale lokalen ingericht, zoals de Creative Hub in het hoofdgebouw.
Naast je boeken neem je ook je iPad mee naar school en leer je op verschillende manieren. Bij het vak digiwijsheid leer je over de digitale mogelijkheden en hoe je daar wijs mee om kunt gaan.
Kijk op www.niftarlake.nl voor meer informatie.
Afdelingsleider brugklassen Kirin Kotterer: k.kotterer@niftarlake.nl