Menu

Visser 't Hooft Lyceum Leiderdorp Visser 't Hooft Lyceum Leiderdorp

De daltonschool die voor jou gemaakt is!

Op onze kleinschalige daltonschool draait het om meer dan een diploma: je leert zelfstandig werken, effectief samenwerken én nadenken over hoe je jouw talenten verder kunt ontwikkelen. Je wordt gezien op het Visser!

Lees meer over ons

Altijd met aandacht aan de slag

Het Visser in Leiderdorp is een kleine school. Daardoor leren leerlingen en docenten elkaar snel kennen. Dat maakt dat je gezien wordt en dat je er nooit alleen voor staat. De school heeft oog voor wat jij nodig hebt. Je hebt naast een klassenmentor een persoonlijke coach. Zij zorgen er beiden voor dat het schooljaar voor jou en je klas plezierig verloopt en dat je zicht krijgt op je kwaliteiten. Vervolgens hebben we docenten, leerlingbegeleiders en anderen die je helpen het beste uit jezelf te halen.

Zo werken wij

Wij zijn daltonschool. Geen gek idee, als je bedenkt dat samenwerken en groei in zelfstandigheid al jaren bij ons op school hoog in het vaandel staan. 

Op het Visser Leiderdorp werken we vanuit vier uitgangspunten:

  • Wij vertrouwen elkaar
  • Door de ander leer ik
  • Ik kies mijn route
  • Ik maak verschil

Zo proberen we met jou, met je ouders en met het docententeam keuzes te maken die bijdragen aan jouw persoonlijke ontwikkeling. 

Lokalen en pleinen

Ons onderwijs is georganiseerd in leergebieden. De vakken binnen deze leergebieden werken samen en het gebouw is hier helemaal op ingericht. Elk leergebied heeft een smaakvol, open leerplein met klaslokalen daaromheen. In het lokaal krijg je instructie, op de pleinen kun je samenwerken of juist zelfstandig aan de slag. 

Over het leren op het plein heb je ook zelf iets te zeggen. Wekelijks zijn er een aantal keuzewerktijd-uren. Je bepaalt dan per week bij welk vak je gaat werken. Wil je extra uitleg of heb je veel werk voor een vak? Dan kies je dus extra voor dat vak!

Open dagen

Open Dag

29 januari 2027
18:30 - 21:00 uur
Ontdek wat het Visser 't Hooft Leiderdorp bijzonder maakt!

Informatieavond

1 februari 2027
19:30 - 20:30 uur
Korte presentatie en informatiemarkt gericht op ouders.

Inschrijvingsprocedure

Je kunt je aanmelden in de centrale aanmeldweek (25 t/m 31 maart 2027) via:

https://www.vhl.nl/leiderdorp/aanmelden/

Extra informatie

Je kunt bij ons nu ook je havodiploma halen!

Visser 't Hooft Lyceum Leiderdorp

Muzenlaan 155
2353 KD LEIDERDORP

071 5890488

De kaart wordt niet weergegeven omdat je geen toestemming hebt gegeven voor functionele cookies.
Toestemming wijzigen

Visser 't Hooft Lyceum Leiderdorp opleiding(en)

  • vmbo-tl
  • mavo
  • havo
  • vwo-atheneum
  • vwo-gymnasium

Instroomvariant(en)

  • vmbo brugjaar
  • vmbo-tl (mavo)/havo brugjaar
  • havo/vwo brugjaar
  • meerjarige brugperiode

Aantal leerlingen

  • 380

Extra aanbod

  • Spaans
  • science/technologie
  • sportklas
  • hoogbegaafdenonderwijs
  • proefgymnasium

Onderwijsconcept

  • algemeen onderwijs
  • Dalton

Levensbeschouwing/religie

  • Christelijk

Wat zeggen onze leerlingen over Visser 't Hooft Lyceum Leiderdorp?

"Fijn dat ik hier nu ook mijn havodiploma kan halen!"

"Hier leek het me het fijnst. Met een mooi gebouw, aardige docenten en de meeste kansen!"

"¡Qué chulo! Hoe cool dat je hier ook Spaans kunt leren!"

Anderen bekeken ook