Menu
Logo Driestar Gouda havo vwo

Driestar Gouda havo vwo

Aan de slag op Driestar Gouda havo vwo

Driestar Gouda havo vwo is een christelijke school voor voortgezet onderwijs op reformatorische grondslag. We laten ons leiden door de Bijbel, het Woord van God. Daarnaast zien we de Drie Formulieren van Enigheid als samenvattingen van de kern van de Bijbel. Hierdoor krijg je voldoende bagage mee om na je middelbare schooltijd stevig in je schoenen te staan.

Lees meer over ons

HAVO

Vind jij het leuk om te leren, maar wil je de kennis ook graag verwerken in praktische opdrachten? Op de vijfjarige havo krijg je een goede theoretische basis die je kunt verwerken in praktische opdrachten. Op school hebben we veel aandacht voor jou als persoon. We beginnen al vroeg met het nadenken over je interesses en je sterke punten, zodat je op de havo en daarna keuzes maakt die bij je passen.

havo-TTO

De havo is een goede basis om verder te studeren. Je krijgt daarom veel algemene kennis. Om goed Engels te leren, kun je ervoor kiezen om de eerste drie jaren het TTO te volgen. Je krijgt dan minimaal de helft van de lessen in het Engels en doet mee aan het internationaal erkende Cambridge examen. 

TALENTEN

We vinden het belangrijk dat je je talenten en vaardigheden gebruikt en ontwikkelt. Daar geven we je dus ook alle gelegenheid voor.  Ben je sportief en wil je dat combineren met organiseren, dan kun je het vak Bewegen, Sport en Maatschappij (BSM) kiezen.

VWO

Ben je nieuwsgierig en leergierig? Dan is het zesjarige vwo (atheneum) wat voor jou! Op het vwo bereiden we je voor op wetenschappelijk onderwijs op universitair niveau. We dagen je uit om je talenten te gebruiken en we stimuleren je om zelf oplossingen te vinden. Je vindt het leuk en boeiend om zelf nieuwe dingen te ontdekken.

vwo-tto, gymnasium, vwo+

Wij bieden op het vwo tweetalig onderwijs, gymnasium en vwo+ aan. Op het gymnasium krijg je de extra vakken Grieks en Latijn. Je leert niet alleen de taal lezen en schrijven maar maakt ook kennis met de oude Griekse cultuur. In vwo+ werk je een aantal vakken van het vwo in versneld tempo door. Er blijven dan drie lesuren over om aan uitdagende projecten te werken. We geven extra aandacht aan Engels, zodat je de derde klas kunt afsluiten met een examen voor het First Certrificate (FCE). Bij het tto (tweetalig onderwijs) volg je hetzelfde onderwijs als het vwo. Het grote verschil is dat minstens de helft van de lessen in het Engels worden gegeven. Je doet mee aan het internationaal erkende Cambridge-examen. Zo ben je in no-time supergoed in Engels!  Daarnaast zorgen excursies en een uitwisselingsprogramma voor een brede blik op de wereld.

In de bovenbouw is er een ruime keuze in vakken waaronder het vak informatica. 

RESULTATEN

We vinden het ook belangrijk dat je ontdekt waar je goed in bent. Want dat vind je dan vaak leuk! We willen jou heel goed onderwijs geven en we streven dan ook naar goede resultaten.

BEGELEIDING

Loop je tegen een probleem aan en heb je extra steun nodig op een bepaald gebied? We vinden het heel belangrijk dat je je op een goede manier ontwikkelt en alle steun krijgt die je nodig hebt. Je kunt daarom verschillende soorten begeleiding krijgen.

Deze inhoud wordt niet weergegeven omdat je geen toestemming hebt gegeven voor marketing-cookies. Toestemming wijzigen

Open dagen

Proeflessen

30 oktober 2025
13:00 - 15:00 uur
Geef je op via onze website en bezoek 3 verschillende lessen.

Proeflessen

11 november 2025
13:00 - 15:00 uur
Geef je op via onze website en bezoek 3 verschillende lessen.

Voorlichtingsavond

26 november 2025
uur
Speciaal voor ouders!

Open Dag

24 januari 2026
09:30 - 12:00 uur

Inschrijvingsprocedure

Aanmelden gaat online. Kijk op onze website aanmelden.driestarwartburg.nl

Extra informatie

Wil je meer weten? Kijk op www.driestarwartburg.nl/driestar-gouda-havovwo/ en bezoek de open dag.

Adres Driestar Gouda havo vwo

Ronsseplein 1
2803 ZV GOUDA
0182-691691

De kaart wordt niet weergegeven omdat je geen toestemming hebt gegeven voor voorkeurs-cookies. Toestemming wijzigen

Driestar Gouda havo vwo opleiding(en)

  • havo
  • vwo-atheneum
  • vwo-gymnasium

Aantal leerlingen

  • 2900

Extra aanbod

  • Cambridge English
  • DELF (Frans)
  • Spaans
  • ict
  • huiswerkbegeleiding
  • hoogbegaafdenonderwijs
  • internationale samenwerking

Thema

  • Pre-University school
  • tweetalig onderwijs
  • BSM (bewegen, sport en maatschappij)

Onderwijsconcept

  • algemeen onderwijs

Levensbeschouwing/religie

  • Christelijk
  • Reformatorisch

Anderen bekeken ook